Domki i pokoje z klimatem!

DOGODNA
LOKALIZACJA
Plaża zaledwie 300m
OD OBIEKTU
KOMFORTOWE POKOJE,
WYGODNE DOMKI
MALOWNICZA, SPOKOJNA
OKOLICA

Krótko o obiekcie

Przy naszym domu rozpościera się dwuhektarowa łąka ze stawem, w którym pływają śnieżnobiałe łabędzie. Domki zaś ulokowane są na ogrodzonej działce, która jest okolona z dwóch stron laskiem w którym wdzięcznie śpiewają ptaki, a z dwóch pozostałych - małą rzeczką w której do snu swym rechotem kołysają żabki.

Naszym Wczasowiczom zapewniamy bezpłatny parking na ogrodzonym, dobrze zabezpieczonym placu. Do dyspozycji gości są u nas darmowe rowery, łódź wędkarska, stół ping-pongowy i siłownia. Dodatkowo posiadamy dwa baseny z podgrzewaną wodą, jacuzzi oraz saunę. W ośrodku jest dostęp do internetu. Dla naszych miłych letników organizujemy kilka razy w sezonie ognisko przy akompaniamencie akordeonu i gitary. Zapewniamy miłą i familijną atmosferę pozwalającą na wyzwolenie się z wszędobylskiej pogoni życia.

Wyjątkowa okolica

Serdecznie zapraszamy do nadmorskiej miejscowości Dąbki, położonej na mierzei między Bałtykiem a jeziorem Bukowo. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów. Wspaniały mikroklimat charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem oraz bogatym w jod morskie powietrze, rozległe obszary leśne i brak przemysłu gwarantują zdrowy wypoczynek.

Na miłośników wodnych uciech czekają dwa rozległe jeziora: Bukowo i Kopań, oraz dwie rzeki - Wieprza i Grabowa. Nad jeziorem czekają wypożyczalnie sprzętu oraz instruktorzy windsurfingu. Co roku w Dąbkach rozgrywają się zawody żeglarskie i windsurfingu. Jeśli lubicie Państwo spacery, to Dąbki mają do dyspozycji piękną aleję spacerowo - joggingową pomiędzy jeziorem a morzem. Aleja ta doprowadzi Was do miejsca, w którym jezioro łączy się z morzem.

Galeria

więcej zdjęć

Zapytaj o wolny termin

Formularz kontaktowy
menu